Dagbesteding - VitaCare Health

Wil je graag werken met producten voor beauty en uiterlijke verzorging? Zou je graag dagbesteding willen volgen in een echte schoonheidssalon? Vind je het leuk om jezelf en anderen goed te verzorgen en mooi te maken? 

VitaCare Health dagbesteding Almere biedt dagbesteding in een echte schoonheidssalon. De doelgroep voor deze dagbesteding varieert van mensen die speciaal onderwijs krijgen tot mensen die begeleid wonen en/of zelfstandig wonen met een verstandelijke beperking en/of autisme. 

De dagbesteding is gericht op plezier, dagritme, structuur, ontmoeting, persoonlijke ontwikkeling en zingeving. Tevens biedt de salon arbeidsmatige dagbestedingsplekken. Deelnemers kunnen daarmee hun capaciteiten ontplooien, arbeidsmatig leren werken en waar mogelijk – en indien relevant – doorstromen naar vormen van betaalde arbeid. 
De salon werkt met certificaten om schriftelijk te verklaren dat een bepaald doel is behaald.

Voor deze dagbesteding is een indicatie Wlz of Wmo vereist.

Help ons deze website te verbeteren

Heeft deze website je helpen vinden wat je zocht?

Alvast bedankt voor je hulp!

Wat we met je gegevens doen
We gebruiken de gegevens die je hier invult om onze website te verbeteren.
Als je je e-mailadres opgeeft, gebruiken we dat alleen om verduidelijking van je te krijgen over je inzending.

Wegwijzer Autisme kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.