Onafhankelijke cliëntondersteuning, Cursussen - MEE De Meent Groep - regio 's Hertogenbosch

MEE De Meent Groep helpt mensen met een beperking - waaronder autisme - en hun naasten als zij vragen of problemen hebben door de beperking. Bijvoorbeeld op het gebied van leren, werken, wonen, opvoeding, geldzaken, relaties en zorg. 
De medewerkers van Mee geven uitleg over ingewikkelde zaken, staan naast je en denken mee zodat je de beste oplossing vindt. Als het kan met hulp van jouw familie, vrienden en andere betrokkenen. 

Gratis onafhankelijke cliëntondersteuning
Cliëntondersteuning is voor iedereen met een vraag over leven met een beperking. Of je nu een vraag hebt voor jezelf óf voor iemand in je omgeving. De cliëntondersteuners van MEE De Meent Groep hebben veel kennis van leven met beperkingen als autisme, licht verstandelijke beperking (LVB) en niet-aangeboren hersenletsel (NAH).
De hulp van MEE is gratis en je hebt geen verwijzing nodig. 

Cursussen voor inwoners
Je kunt bij MEE De Meent Groep ook gratis deelnemen aan cursussen, zoals informatiebijeenkomsten, trainingen en lotgenotencontactmomenten. In welke gemeenten er cursussen/groepen georganiseerd worden en welke, verschilt per gemeente. Dat is afhankelijk van de afspraken die elke gemeente met MEE De Meent Groep maakt.
Op de wegpagina vind je onder 'Cursussen en groepen' een overzicht van lopende en komende cursussen.

Waar vind je MEE De Meent Groep?

  • MEE De Meent Groep werkt in Noord en Midden Limburg, Zuidoost Brabant, Noordoost Brabant, regio 's-Hertogenbosch en regio Tilburg.
  • Het werkgebied van MEE in regio 's-Hertogenbosch bestaat uit de volgende gemeenten: Boxtel, Sint-Michielsgestel, Vught, Meierijstad en 's-Hertogenbosch.
  • De afsprakenlocatie (bezoek alleen op afspraak) voor regio 's-Hertogenbosch bevindt zich in Rosmalen.

Help ons deze website te verbeteren

Heeft deze website je helpen vinden wat je zocht?

Alvast bedankt voor je hulp!

Wat we met je gegevens doen
We gebruiken de gegevens die je hier invult om onze website te verbeteren.
Als je je e-mailadres opgeeft, gebruiken we dat alleen om verduidelijking van je te krijgen over je inzending.

Wegwijzer Autisme kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.