Psychomotorische Therapie (PMT) en speltherapie - Omega Groep

Omega Groep ondersteunt mensen met een indicatie vanwege hun verstandelijke en/of psychische beperking. Zoals LVB, ASS, en/of andere psychiatrische problematiek als ADD, borderline, verslavingsproblematiek of angststoornissen. 

Vaktherapie 
Het leven heeft zijn uitdagingen. En soms loop je tegen problemen aan en heb je hulp nodig. Niet iedereen vindt het fijn om over zijn of haar ‘problemen’ te praten. Vaktherapie is dan een goede oplossing. Een unieke benadering waarbij je niet alleen praat maar ook (en vooral) ervaart. Omega Groep biedt verschillende vormen van vaktherapie.

Momenteel biedt Omega Groep  Psychomotorische Therapie (PMT) en Speltherapie. Door de inzet van creatief (spel)materiaal, verhalen om uit te beelden (rollenspel), spelend oefenen en lichamelijke beweging, werken de therapeuten aan het:

  • accepteren van eigen beperkingen;
  • vergroten van inzicht én omgaat met emoties;
  • eigen vaardigheden;
  • verbeteren van zelfvertrouwen en doorzettingsvermogen;
  • opheffen van blokkades
  • experimenteren met nieuw gedrag

Voor wie en waar?
Woon je bij Omega Groep dat kun je gebruik maken van therapie, mits je in het bezit bent van een geldige en passende indicatie. Woon jij of jouw kind(eren) nog thuis dan verschilt het per gemeente welke therapie aangeboden wordt. 
In de gemeenten Zwolle, Lelystad en Emmeloord biedt Omega Groep in ieder geval vaktherapie aan. 

Help ons deze website te verbeteren

Heeft deze website je helpen vinden wat je zocht?

Alvast bedankt voor je hulp!

Wat we met je gegevens doen
We gebruiken de gegevens die je hier invult om onze website te verbeteren.
Als je je e-mailadres opgeeft, gebruiken we dat alleen om verduidelijking van je te krijgen over je inzending.

Wegwijzer Autisme kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.