autminds

Stichting Autminds organiseert congressen voor en door volwassen mensen met autisme. Een mix van inspiratie, educatie, contact en ontspanning. De keuze van het thema, de beoordeling van de voorstellen voor bijdragen en uitvoering zijn in handen van mensen met autisme en houden rekening met de interesses en behoeften van mensen met autisme. Autminds 2019 werd bezocht door 300 mensen en was daarmee 's werelds grootste autistic-run congres. Schrijf je in voor de nieuwsbrief op www.autminds.nl dan wordt je op de hoogte gehouden van ontwikkelingen, call-for-papers en kaartverkoop.

Aanbod aangemaakt door deze gebruiker

Autminds is het jaarlijkse congres speciaal voor en door mensen met autisme. Met lezingen, workshops en discussies rondom een wisselend thema. Iedereen is welkom om deel te nemen, om ideeën te delen, om bij te dragen.

Wegwijzer Autisme kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.