Begeleid wonen Vlammertsehof 2a (VB + autisme) - Dichterbij

Dichterbij biedt ondersteuning, zorg en behandeling aan mensen met een verstandelijke beperking, vaak met bijkomende problematiek als autisme, en de mensen om hen heen. 

Begeleid wonen Vlammertsehof 2a
Aan de Vlammertsehof in Bergen heeft Dichterbij verschillende groepswoningen. Op huisnummer 2A wonen 50+'ers met een matige verstandelijke beperking in combinatie met autisme (of soortgelijke gedragsproblemen).

De groepswoning heeft een gezamenlijke woonkamer en keuken.  Het huishouden wordt zoveel mogelijk met z'n allen gedaan. Stofzuigen, vegen, vaatwasser inruimen, tafel dekken, vuilniszakken aan de straat. Het hoort er allemaal bij. Op het pictobord kunnen de bewoners elke dag precies zien wat hun taak is.

Begeleiding
Er is 24 uur per dag zorg en ondersteuning aanwezig. .De begeleiding zorgt voor een warme en huiselijke sfeer. En ze helpen de bewoners bij de dingen die ze (nog) moeilijk vinden.  Maar wat je zelf kunt, mag je zelf doen.
 

Help ons deze website te verbeteren

Heeft deze website je helpen vinden wat je zocht?

Alvast bedankt voor je hulp!

Wat we met je gegevens doen
We gebruiken de gegevens die je hier invult om onze website te verbeteren.
Als je je e-mailadres opgeeft, gebruiken we dat alleen om verduidelijking van je te krijgen over je inzending.

Wegwijzer Autisme kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.