Magali De Reu kreeg op veertienjarige leeftijd te horen dat ze autismespectrumstoornis en ADHD had. Wat later kwam daar ook een angststoornis bij. Magali kreeg vaak een heleboel labels opgeplakt en zou volgens haar diagnose nooit een normaal leven zonder begeleiding kunnen leiden. Tot ze besloot haar zwaktes en limieten om te buigen in kansen en troeven.
Eerder schreef ze Aut of the box, waarin ze een inkijk gaf in hoe ze zich een weg baant door het leven.
In Allemaal Autcasts gaat Magali nog verder en geeft ze haar nieuwe inzichten over autisme en ADHD prijs. Ze laat ook licht schijnen op de impact van trauma, reikt extra handvatten aan voor ADHD’ers en geeft aan hoe onze samenleving meer inclusief kan zijn.
Magali De Reu is copywriter, schrijfster, columniste en spreker met autismespectrumstoornis (ASS) en ADHD. Ze heeft er haar missie van gemaakt om mensen en bedrijven te informeren over neurodiversiteit, met het oog op meer inclusie.
Boek - Allemaal Autcasts - Magali De Reu
Help ons deze website te verbeteren
Wegwijzer Autisme is niet verantwoordelijk voor de kwaliteit van het aanbod op deze website en geeft geen oordeel over de aangeboden producten of diensten. Gebruik van deze website is op eigen risico.