Muziektherapie en (bas)gitaarles op maat - Muziek Mobiel

Muziektherapeut Janneke Timmerman van Muziek Mobiel geeft muziektherapie aan mensen met een hulpvraag. Dit kan bijvoorbeeld te maken hebben met iemands beperking (verstandelijk of lichamelijk), autisme, dementie, revalidatie, rouw, hsp, etc. 

Muziek(therapie) en autisme
Mensen zijn gewend om via woorden contact met elkaar te maken. Voor iemand met autisme is dit niet vanzelfsprekend. Muziek is een taal die mensen met autisme kan helpen om contact te maken, hun gevoelens te uiten en te verwerken.
Muziek is gestructureerd en overzichtelijk en hierdoor erg duidelijk en voorspelbaar. Wellicht dat dit ook een van de redenen is dat mensen met autisme vaak grote muziekliefhebbers zijn. Door de liefde van muziek, is dit vaak ook een hele geschikte ingang om, zonder woorden, in contact te komen met elkaar. 
Door samen muziek te maken, kan contact en interactie worden geoefend. Dit kan bijvoorbeeld door samen een lied te zingen of te spelen, maar ook door een ‘muzikaal gesprek’ te voeren. Door dit muzikaal te oefenen, kunnen nieuwe vaardigheden worden aangeleerd en gebruikt worden in het alledaagse leven.

Muziekles op maat
Janneke geeft ook (bas)gitaarles aan jongeren en volwassenen die niet terecht kunnen bij de reguliere muziekschool. Zij biedt  muziekles op maat, waarbij de les wordt afgestemd op het tempo en kunnen van de deelnemer.

Waar
Muziek Mobiel komt met een auto vol muziekinstrumenten bij jou aan huis, of bij de dagbesteding langs. Dit kan in omgeving Deventer, Zutphen, Apeldoorn en Achterhoek. Voor in huis: Het is prettig als er een ruimte is voor de muziektherapie, waar niet te veel afleiding is en geen/weinig in- en uitloop van andere mensen.

Help ons deze website te verbeteren

Heeft deze website je helpen vinden wat je zocht?

Alvast bedankt voor je hulp!

Wat we met je gegevens doen
We gebruiken de gegevens die je hier invult om onze website te verbeteren.
Als je je e-mailadres opgeeft, gebruiken we dat alleen om verduidelijking van je te krijgen over je inzending.

Wegwijzer Autisme kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.