Ik ben als Psychiatrisch Maatschappelijk Werker en Equine Assisted Therapeut (therapie met paarden) veel in contact met kinderen en volwassenen met autisme - en hun naasten. Ook in mijn privé-leven heb ik te maken gehad met autisme. Door ervaring, opleiding en verdieping heb ik me hierin gespecialiseerd - evenals in eetstoornissen. Mijn wens is om vanuit begrip en respect op zoek te gaan naar wat elke unieke persoon nodig heeft.
Horse and Wisdom
Aanbod aangemaakt door deze gebruiker
Equine Assisted Therapy voor kinderen en jongeren met autisme. Er wordt vooral naast het paard en soms op het paard gewerkt.
Wegwijzer Autisme kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.